Ocenění sezóny 2010/2011

Tato fotogalerie je prázdná.


podzimní části sezóny 2010/2011

Přípravu na novou sezónu Okrasního přeboru 2010/2011 jsme zahájili začátkem července 2010 prvním tréninkem. Tým posílili hráči z B.Krásna - M.Kolář, S.Stanko, S.Pokorný, P.Kreisinger ( na pozici trenéra usedl J.Drobný st.).

Cílem bylo nabrat fyzickou sílu a sehrát se s mužstvem. Scházeli jsme se pravidelě 2xtýdně a účast hráčů na tréniku byla k mojí spokojenosti velmi dobrá. V mistrovských utkáních byl při vítězných zápasech znát výkon obou brankářů, který byl taktéž velmi dobrý. Velkou oporou byl hlavně brankář P.Zavadil, který v některých zápasech doslova čaroval. Druhý gólman M.Hrádek když nastoupil, svým výkonem zvláště v Kacéřově přispěl k bodovému zisku. Vyzdvihl bych hru obrany, která byla pilířem většiny zápasů,kterou dobře dirigoval J.Uhrin. Obranu i útok doplnila dobrým výkonem záložní řada a s velým přehledem hrajícím Š.Unger. V úvodu sezóny se v útoku dařilo zejména střelecky disponovanému P.Novotnému, kterému se svým přehledem a chytrostí pomáhali N.Valta s K.Čepičkou. Ale i ostatní hráči svým výkonem přispěli k dobrým výsledkům, které jsme dosáhli.

J.Drobný - trenér

     

Tabulky , statistiky naleznete na zde

 

Soupiska B-mužů pro sezónu 2009/10 a shrnutí přípravy na tuto sezónu

po poměrně úspěšné sezóně, kdy cíl byl splněn, na místo pokračování v sehranosti mužstva došlo celkem k velkým změnám, se kterými se budeme muset vyrovnat. Již přípravná utkání naznačila, že sehranost mužstva byla dosti narušená. Sice se nastřílelo ve třech zápasech 10 branek, ale na druhou stranu se 8 branek obdrželo. Což je dosti vysoké číslo. Alarmující je to, že na rozdíl od předchozí sezóny, kdy jsme soupeře válcovali v druhém poločase, jsme všechny přípravné utkání v této druhé polovině prohráli poměry 0:1, 0:3 a 1:4 ( musím také podotknout, že přípravná utkání se vyznačovala změnami na postech a v osobách hráčů, což mohlo taktéž trochu způsobit uvedené výsledky ).

Letní příprava započala dne 6.7.2009 a zúčastnili se jí všichni níže uvedení hráči. Pozitivní spatřuji v tom, že na tvrdé tréninky začali docházet i hráči, kteří v minulé sezóně moc nenatrénovali. Celkově jsem s přístupem hráčů a docházkou maximálně spokojen. Průměrná účast na tréninkách činí 11 hráčů ( takže zápasové číslo ), nejvíce se tréninků účastnilo 17.hráčů dne 31.7.2009 a nejméně 9.hráčů dne 8.8.2009. Nejvíce bych však chtěl vyzvednout přístup těchto hráčů: Bajer J., Graňák J., Jonáš L., Mikloška R., Peška R., kdy docházka těchto hráčů dosahuje výborného čísla 80-85% ( což je při čase dovolených apod. výborné číslo ). Avšak až závěr podzimní části naznačí co nám tato příprava dala.

Sestava:

Konec hostování: Kreisinger P., Stanko A.( Krásno ,,A")

Odchod: Molnár J. ( Krásno ,,B")

Příchozí z dorostu : Heřman J., Kovalík D.,Michalec P., Novotný M.,

Obnovení činnosti: Němček J., Thol D. - až čas ukáže jak se do týmu zapojí

Ukončení ze zdravotních důvodů: Maděra P. ( hodně štěstí - s návratem stále počítáme)

Přeřazení do ,,A"týmu: Uger Š.,Řepka M.

Přeřazení z ,,A"týmu do ,,B" týmu : Novotný P.

Z důvodu zvýšení kvality týmu dohodnuta výpomoc ze St.gardy: Šimon P., Pešula V., J.Janeček

Soupiska: Borovička M.,Bajer J. Čepička K., Graňák J., Hanžlík M., Hrádek M., Jonáš L.,Martínek P., Mikloška R., Peška R., Putera M., Sipl R., Uhrin J., Valta N.

Asistent trenéra : Novotný R. ( z ,,A" týmu )

Kapitán mužstva: Sipl R.

Celkem : 20 hráčů *

*počet hráčů se může liši vzhledem k tomu, že někteří hráči vypomáhají ,,A"mužstvu apod.

 K.Čepička

 Posezóní doplnění - ,,B" mužstvo skončilo na konečném 4.místě

 

          Nevídané společné poděkování svým fanouškům       

                       Spartak Horní Slavkov ,,B"  s Baník Krásno ,,B"